بازی Tomb of the Mask اولین بار نزدیک به یک سال و نیم پیش، قبل از تصمیم استدیو ی سازنده برای خارج کردن نسخه ی اندرویدی این بازی از پلی استور معرفی شد. این بازی اما حالا دوباره برای هر دوسیستم عامل اندروید و Ios عرضه شده است، و توجه خیلی از گیمر ها را هم به خود جلب کرده است. داستان مقبره ی ماسک از آنجا شروع می شود که شخصیت اول بازی بعد از ورود به یک معبد قدیمی و پیدا کردن یک ماسک متوجه…    برای دریافت لینک دانلود ، مشاهده ی تصاویر و توضیحات بیشتر از این بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود بازی Tomb of the Mask برای اندروید

Tomb of the Mask عنوان یکی از بازی های جذاب که در سبک آرکید می باشد و توسط استودیو بازیسازی Tomb of the Mask طراحی و به صورت رایگان در مارکت اندروید عرضه شده و توانسته در مدت زمان کم امتیاز خوب ۴.۳ از ۵ را در گوگل پلی کسب کند. در انواع مختلف مراحل مهیج قرار بگیرید و با کامل کردن آنها به سطح های بعدی راه پیدا کنید تنها کاری که در این بازی باید انجام دهید هدایت یک توپ می باشد که می توانید آنرا به سرعت حرکت دهید تا با موانع مختلف در بازی برخورد نکنید. همچنین می بایست نقطه های زرد رنگ موجود در طول راه را جمع آوری کرده به جلو پیش بروید در آرامگاهی مرموز قدم بگذارید و ماجراجویی های فوق العاده ای را تجربه کنید و در طول روز مدت ها سرگرم یک بازی اکشن شوید گفتنی است شما با تله های مختلف، دشمنان، مکانیک بازی و قدرت های منحصر به فرد مواجه خواهید شد که به بهترین شکل باید آنها را پشت سر بگذارید.ویژگی های بازی Tomb of the Mask اندروید :

  • قرارگیری در سطح های مختلف و کامل کردن آنها
  • امکان جمع آوری نقطه های متنوع در هر سطح
  • گیم پلی جذاب و سرگرم کننده در طول بازی
  • مواجعه با تله های مختلف، دشمنان، مکانیک بازی
  • دارا بودن چندین کاراکتر مختلف برای انتخاب کردن

قدرتی برای بالا رفتن از دیواره های این معبد می شود. ای بالا رفتن که شروع جذابیت بازی است با هیجان زیاد همراه است و بجز جوایز و قدرت های اضافی، دشمن ها و تله های مختلفی در سرراهتان ظاهر می شوندکه برخورد با آنها، مساوی با گیم اور شدن است. شما می توانید این بازی را از وبسایتویت گیم دانلود نمایید.