ایسنا ورزشی

رییس ناپولی: اگر در بارسلونا اتفاقی برای ما بیفتد جهنم به پا می شودآئورلیو د لائورنتیس به شدت از یوفا به خاطر برگزاری دیدار ناپولی و بارسلونا در اسپانیا اعتراض و اعلام کرد اگر به خاطر این بازی اتفاقی برایشان رخ دهد جهنم به پا خواهد شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، آئورلیو د لائورنتیس در یک مصاحبه دوباره به شدت از برگزاری دیدار بارسلونا و ناپولی در اسپانیا انتقاد کرد چون اکنون در مرکز کاتالونیا موج دوم کووید ۱۹ آغاز شده است. رییس ناپولی همچنین درباره جنارو گتوزو و مائوریتسیو ساری صحبت کرد.

لائورنتیس اظهار کرد: در یوفا مانند سه میمون خردمند عمل می کنند: نمی بینم، نمی شنوم و صحبت نمی کنم. اگر در بارسلونا اتفاقی برای ما رخ دهد همانطور که در فیلم گلادیاتور می گویند: جهنم به پا خواهد شد. 

او درباره گتوزو گفت: مرد بزرگی است که در زمان بازیگری برنده بود. اگر از بودن در ناپولی خشنود باشد همکاری ما ادامه خواهد داشت. برای من می تواند شروع یک دوران باشد. 

رییس ناپولی در پایان به عملکرد ساری در یوونتوس اشاره کرد و گفت: او در قلب من جای دارد چون در مدت سه سال با فوتبالش اروپا را تحت تاثیر قرار داد. همیشه از او تشکر می کنم. نداشتن چنین سرمربی ای یک فقدان است چون اگر دو یا سه سال بیشتر اینجا می ماند می توانست به ما در فتح اسکودتو کمک کند و پیشرفت کند اما شجاعت ماندن را نداشت. تصور نمی کنم حضورش در تیم های دیگر مانند ناپولی خوب بوده باشد.

انتهای پیاممنبع

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن